Penalizace odsunula Lopraise na páté místo

In Partnerské týmy On
- Updated

Posádka Aleše Lopraise přišla o třetí příčku průběžné klasifikace kategorie kamionů, když po úvodní etapě Rally Dakar 2022 inkasovala čtvrthodinovou penalizaci.

Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml. a Petr Pokora byli jednou ze čtrnácti posádek kamionů, kterým se na trati nedělní speciálky nepodařilo „sebrat“ stejný waypoint.

V hodnocení etapy i v průběžném pořadí tak Praga V4S DKR se startovním číslem 508 klesla ze třetí na pátou pozici za Antona Šibalova a Andreje Karginova (oba Kamaz). Na vedoucího Dmitrije Sotnikova s dalším Kamazem ztrácí Loprais necelých pětadvacet minut, zatímco před šestým Ignaciem Casalem s Tatrou týmu Buggyra má k dobru sedm a půl minuty.

You may also read!

Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais: Zdá se, že Dakar 2023 bude masakr

Rally Dakar se v roce 2023 pojede už počtvrté v řadě výhradně v Saúdské Arábii. Přesto pořadatelé slibují několik pozoruhodných novinek.

Více...
DAKARMANIA #5

DAKARMANIA #5 právě vychází

Dakar 2022 je minulostí stejně jako třiačtyřicet předchozích ročníků. Všechny však zůstávají ohromnou studnicí informací a příběhů.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais v cíli Dakaru 2022: Děkujeme všem

Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml. a Petr Pokora s Pragou v Loprais Teamu dokončili Dakar 2022 na 21. místě v kategorii kamionů.

Více...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu