Novinka od Vimosu: Tatra Karla Lopraise z roku 1992

Rubrika: E-shop, Karel Loprais  
/ Aktualizováno:

Vydavatelství Vimos Jiřího Vintra představilo další novinku ze své produkce. Jedná se o Tatru 815 4×4, s níž Karel Loprais sbíral úspěchy v roce 1992.

Vimos No 50
Kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu.

Papírový model soutěžního kamionu v měřítku 1:32 představuje tovární Tatru 815 4×4, s níž posádka Karel Loprais, Radomír Stachura, Josef Kalina vybojovala v roce 1992 trofeje při maratonech z Paříže do Kapského Města (3. místo) a z Paříže do Pekingu (2. místo).

Model lze postavit ve variantě z kterékoliv z těchto dvou soutěží a jedná se o papírovou stavebnici v klasickém pojetí Vimos, tzn. s možností sestavení kabiny s interiérem i bez něj, zatáčecí přední nápravou a sklopnou kabinou.

Sešit obsahuje také oboustranný Vimos Poster, tedy stylový modelářský plakát, na jehož každé straně je zobrazena verze z jednoho závodu spolu s modelem.

Model si můžete objednat v našem e-shopu. K dispozici je i příslušná sada doplňků, díky níž bude výsledný vzhled modelu ještě realističtější.

DAKARMANIA No 1 až 4
Kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Seth Quintero, Abu Dhabi Desert Challenge 2023

ADDC: Kategorii S×S ovládli junioři Red Bullu

Mladí piloti podporovaní Red Bullem triumfovali na Abu Dhabi Desert Challenge 2023 v obou skupinách kategorie S×S.

Více...
Martin Prokop, Abu Dhabi Desert Challenge 2023

ADDC: Prokop s Chytkou obhájili loňské stříbro

Závěrečná etapa Abu Dhabi Desert Challenge 2023 žádný nečekaný zvrat v souboji o vítězství v kategorii automobilů nepřinesla.

Více...
L. Benavides, A. Van Beveren & T. Price, ADDC 2023

Van Beveren poprvé vyhrál ADDC. Price do čela šampionátu

Adrien Van Beveren a Toby Price zářili v cíli Abu Dhabi Desert Challenge 2023 spokojeností. Francouz poprvé ve své kariéře tuto soutěž vyhrál.

Více...

Mobile Sliding Menu