Novinka od Vimosu: Tatra Karla Lopraise z roku 1992

Rubrika: E-shop, Karel Loprais  
/ Aktualizováno:

Vydavatelství Vimos Jiřího Vintra představilo další novinku ze své produkce. Jedná se o Tatru 815 4×4, s níž Karel Loprais sbíral úspěchy v roce 1992.

Vimos No 50
Kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu.

Papírový model soutěžního kamionu v měřítku 1:32 představuje tovární Tatru 815 4×4, s níž posádka Karel Loprais, Radomír Stachura, Josef Kalina vybojovala v roce 1992 trofeje při maratonech z Paříže do Kapského Města (3. místo) a z Paříže do Pekingu (2. místo).

Model lze postavit ve variantě z kterékoliv z těchto dvou soutěží a jedná se o papírovou stavebnici v klasickém pojetí Vimos, tzn. s možností sestavení kabiny s interiérem i bez něj, zatáčecí přední nápravou a sklopnou kabinou.

Sešit obsahuje také oboustranný Vimos Poster, tedy stylový modelářský plakát, na jehož každé straně je zobrazena verze z jednoho závodu spolu s modelem.

Model si můžete objednat v našem e-shopu. K dispozici je i příslušná sada doplňků, díky níž bude výsledný vzhled modelu ještě realističtější.

DAKARMANIA No 1 až 4
Kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Magazín DAKARMANIA - výprodej

Zbývají poslední dny! Výprodej magazínů DAKARMANIA končí

Již jen několik posledních dnů zbývá do ukončení závěrečného výprodeje magazínů DAKARMANIA. Není však vyloučeno, že bez některých čísel zůstaneme ještě dříve.

Více...
Tosha Schareina, Desafío Ruta 40 2023

Desafío Ruta 40: První vítězství ve světovém šampionátu pro Schareinu

Na jaře vytáhla Honda Toshu Schareinu jako svého žolíka, ale mladý Španěl by se rychle mohl stát trumfovým esem.

Více...
Nasser Al-Attiyah, Desafío Ruta 40 2023

Desafío Ruta 40: Al-Attiyah krok od titulu. Toyota obhájila

Spanilá jízda Nassera Al-Attiyaha a Mathieua Baumela světovým šampionátem v dálkových rally pokračovala na přelomu srpna a září v Argentině

Více...

Mobile Sliding Menu