Zbývají poslední dny! Výprodej magazínů DAKARMANIA končí

Rubrika: E-shop  
/ Aktualizováno:

Již jen několik posledních dnů zbývá do ukončení závěrečného výprodeje magazínů DAKARMANIA. Není však vyloučeno, že bez některých čísel zůstaneme ještě dříve.

DAKARMANIA #5
Kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu.

Velice děkujeme za obrovský zájem, který jste v rámci našeho velkého letního výprodeje projevili o magazíny DAKARMANIA, stejně jako za spoustu velmi příjemných pochvalných reakcí. Těší nás, že se vám DAKARMANIA líbí a že některá čísla zřejmě rozeberete do posledního výtisku.

V případě čísla 5 nám totiž zbývá posledních 6 „funglovek“ a k tomu již jen necelé dvě desítky výtisků, které se nám vrátily jako remitenda.

Stejně razantně se během posledních týdnů ztenčily i naše zásoby čísla 3, jehož nám v tuto chvíli zbývá jen lehce před dvacet kousků. A také sloupce uložených čísel 2 a 4 už jsou skutečně nevysoké, neboť od každého na skladě zůstává již pouze okolo třiceti kusů.

Opravdu dostatek je pouze „jedniček“, které vyšly ve dvojnásobném nákladu než čísla následující.

Pokud tedy zatím stále váháte, zda si magazíny DAKARMANIA pořídit, neotálejte již příliš dlouho, protože kompletní set už zřejmě dlouho k dispozici nebude

800 stran dobrého čtení o dakarské minulosti i současnosti si můžete objednat v našem e-shopu.

Udělejte si radost teď, ať později nesmutníte, že jste si DAKARMANII za skutečnou „lidovku“ nechali uniknout… 😉

Mohlo by vás zajímat

Nasser Al-Attiyah, Desafío Ruta 40 2023

Desafío Ruta 40: Al-Attiyah krok od titulu. Toyota obhájila

Spanilá jízda Nassera Al-Attiyaha a Mathieua Baumela světovým šampionátem v dálkových rally pokračovala na přelomu srpna a září v Argentině

Více...
Nasser Al-Attiyah, Sonora Rally 2023

Nasser Al-Attiyah dokončí sezonu W2RC s Toyotou

Nasser Al-Attiyah absolvuje s Toyotou i říjnovou Marockou rally, přestože jeho aktuální kontrakt s japonskou automobilkou vyprší už koncem srpna.

Více...
Karel Trněný, Posedlí Dakarem 2023

Karel Trněný v Maďarsku poprvé s vozem třídy T1+

Z dílen společnosti Profiko vyjel další zajímavý závoďák. Na řadu vrchařských vozů poprvé navazuje také dakarský speciál královské třídy T1+.

Více...

Mobile Sliding Menu