Magazín DAKARMANIA #4 právě v prodeji

In Magazín On
- Updated

Magazín DAKARMANIA vychází již počtvrté a na 160 stranách opět nabízí obrovskou porci unikátních materiálů pro všechny milovníky Rally Dakar a cross-country rally obecně.

DAKARMANIA #4
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

Kromě podrobného preview Rally Dakar 2022 přináší DAKARMANIA #4 velké rozhovory s Janem Čermákem, který je jedním ze tří Čechů, jimž se podařilo vyhrát Dakar na první pokus, s novou posilou týmu Big Shock! Racing Martinem Šoltysem nebo hvězdou továrního týmu Hondy Josém Ignaciem Cornejem. Zajímavé povídání připravil také Prokop Siwek s Leopoldem Paďourem, který se dosud účastnil dálkových rally jako řidič sběrného kamionu, ale v lednu se v Saúdské Arábii představí po boku Tomáše Tomečka přímo v závodě.

K hlavním tématům čtvrtého čísla DAKARMANIE patří dakarské angažmá automobilky Porsche, ale také první díl velkého seriálu o historii Rally Dakar, který podrobně připomíná první ročník slavné soutěže i okolnosti jejího vzniku.

DAKARMANIA #4 už je v prodeji. Aktuální i předchozí čísla můžete objednávat v našem e-shopu.

You may also read!

Aleš Loprais, test 2022

Lopraisův recept na dlouhý Dakar 2023: Hlavně klid!

Soutěžní a doprovodná technika Instaforex Loprais Teamu o víkendu zamířila do jihofrancouzského Marseille, kde ji v úterý 29. listopadu čeká první část přejímek před Rally Dakar 2023.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais: Zdá se, že Dakar 2023 bude masakr

Rally Dakar se v roce 2023 pojede už počtvrté v řadě výhradně v Saúdské Arábii. Přesto pořadatelé slibují několik pozoruhodných novinek.

Více...
DAKARMANIA #5

DAKARMANIA #5 právě v prodeji

Dakar 2022 je minulostí stejně jako třiačtyřicet předchozích ročníků. Všechny však zůstávají ohromnou studnicí informací a příběhů.

Více...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu