Magazín DAKARMANIA #4 právě v prodeji

Rubrika: Magazín  
/ Aktualizováno:

Magazín DAKARMANIA vychází již počtvrté a na 160 stranách opět nabízí obrovskou porci unikátních materiálů pro všechny milovníky Rally Dakar a cross-country rally obecně.

DAKARMANIA #4
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

Kromě podrobného preview Rally Dakar 2022 přináší DAKARMANIA #4 velké rozhovory s Janem Čermákem, který je jedním ze tří Čechů, jimž se podařilo vyhrát Dakar na první pokus, s novou posilou týmu Big Shock! Racing Martinem Šoltysem nebo hvězdou továrního týmu Hondy Josém Ignaciem Cornejem. Zajímavé povídání připravil také Prokop Siwek s Leopoldem Paďourem, který se dosud účastnil dálkových rally jako řidič sběrného kamionu, ale v lednu se v Saúdské Arábii představí po boku Tomáše Tomečka přímo v závodě.

K hlavním tématům čtvrtého čísla DAKARMANIE patří dakarské angažmá automobilky Porsche, ale také první díl velkého seriálu o historii Rally Dakar, který podrobně připomíná první ročník slavné soutěže i okolnosti jejího vzniku.

DAKARMANIA #4 už je v prodeji. Aktuální i předchozí čísla můžete objednávat v našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Seth Quintero, Abu Dhabi Desert Challenge 2023

ADDC: Kategorii S×S ovládli junioři Red Bullu

Mladí piloti podporovaní Red Bullem triumfovali na Abu Dhabi Desert Challenge 2023 v obou skupinách kategorie S×S.

Více...
Martin Prokop, Abu Dhabi Desert Challenge 2023

ADDC: Prokop s Chytkou obhájili loňské stříbro

Závěrečná etapa Abu Dhabi Desert Challenge 2023 žádný nečekaný zvrat v souboji o vítězství v kategorii automobilů nepřinesla.

Více...
L. Benavides, A. Van Beveren & T. Price, ADDC 2023

Van Beveren poprvé vyhrál ADDC. Price do čela šampionátu

Adrien Van Beveren a Toby Price zářili v cíli Abu Dhabi Desert Challenge 2023 spokojeností. Francouz poprvé ve své kariéře tuto soutěž vyhrál.

Více...

Mobile Sliding Menu