Novinka: Valtrův a Kasákův Phoenix z Dakaru 2023

Rubrika: E-shop  
/ Aktualizováno:

Vydavatelství Vimos uvádí na trh již druhý sešit papírových modelů, jejichž předobrazem jsou kamiony, které se zúčastnily letošního ročníku Rally Dakar.

Vimos No 52, Tatra Phoenix, Dakar 2023
kliknutím na obrázek přejdete do našeho e-shopu

Po kamionu Praga V4S DKR, s nímž se Dakaru 2023 zúčastnila posádka Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml., Petr Pokora, připravil Jiří Vintr „recolor“ dříve vydané Tatry 158 Phoenix.

Sešit s pořadovým číslem 52 přináší model v barvách týmu Tatra Buggyra Racing a modeláři si mohou pro stavbu vybrat jednu ze dvou možností: vůz se startovním číslem 505 české posádky Jaroslav Valtr st., René Kilian, Tomáš Šikola nebo vůz st. č. 531 slovensko-české trojice Róbert Kasák, Tomáš Kazarka, Jaroslav Kolář.

Model je vyveden v měřítku 1:32, má detailně propracovaný podvozek i motorový prostor a lze jej sestavit jak s interiérem kabiny, tak bez něj. Pro opravdu detailní zpracování lze využít i sadu doplňků.

Model i comfort pack lze objednat v našem e-shopu.

Mohlo by vás zajímat

Magazín DAKARMANIA - výprodej

Zbývají poslední dny! Výprodej magazínů DAKARMANIA končí

Již jen několik posledních dnů zbývá do ukončení závěrečného výprodeje magazínů DAKARMANIA. Není však vyloučeno, že bez některých čísel zůstaneme ještě dříve.

Více...
Tosha Schareina, Desafío Ruta 40 2023

Desafío Ruta 40: První vítězství ve světovém šampionátu pro Schareinu

Na jaře vytáhla Honda Toshu Schareinu jako svého žolíka, ale mladý Španěl by se rychle mohl stát trumfovým esem.

Více...
Nasser Al-Attiyah, Desafío Ruta 40 2023

Desafío Ruta 40: Al-Attiyah krok od titulu. Toyota obhájila

Spanilá jízda Nassera Al-Attiyaha a Mathieua Baumela světovým šampionátem v dálkových rally pokračovala na přelomu srpna a září v Argentině

Více...

Mobile Sliding Menu