Nezastavujeme, máme zpoždění… ale jedeme dál!

Rubrika: Magazín  
/ Aktualizováno:

Po velmi turbulentním říjnu pro nás bude listopad značně hektický a perný. Ale jsme připraveni a nabití energií. Magazín DAKARMANIA totiž dostává druhou šanci a jeho fanoušci se mohou těšit na další čísla.

DAKARMANIA #4 & sezona 2022
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

„V polovině října se zdálo, že konec magazínu je neodvratný. Pak ale došlo k nečekanému obratu, nám se dostalo velkorysé pomoci, a tak můžeme pokračovat dál,“ těší šéfredaktora projektu DAKARMANIA Zdeňka Zelenku.

„V tuto chvíli napevno počítáme s následujícími třemi čísly, ale pochopitelně hledíme i za ně. Proto následujícího roku využijeme také k tomu, abychom celý projekt optimalizovali, stabilizovali a zajistili mu smysluplnou budoucnost. Podpora, které se nám dostalo nejen od nových partnerů, ale také od fanoušků a čtenářů, nás opravdu mocně nakopla.“

„Jediné, co se nám nepodaří, je vydat DAKARMANII #4 úplně podle plánu. Chybí nám ony dva týdny, kdy jsme si mysleli, že už to dál nepůjde, a proto jsme na magazínu nepracovali. Protože však nechceme nic ošidit, posunuli jsme uzávěrku a dojednali nový termín v tiskárně. Čtvrté číslo tak nevyjde na počátku prosince, ale až těsně před Vánoci. Za to se všem předplatitelům velmi omlouvám,“ dodává Zelenka.

DAKARMANIA #4 vyjde 20. prosince a již nyní si ji můžete objednat na eshop.dakarmania.cz.

Prostřednictvím e-shopu lze objednat také předplatné na rok 2022. Na výběr jsou dvě možnosti.

Magazíny objednané v rámci balíčku BEZPEČNĚ odesíláme v kartonové obálce, jejíž pohyb je možné sledovat v systémech dopravců. V případě, že by magazín předplatiteli chybou dopravce nedorazil, odešleme náhradní výtisk. Pevná obálka chrání magazín před poškozením během přepravy.

V případě varianty EKONOMICKY ušetří předplatitelé za poštovné. Magazíny objednané v rámci tohoto balíčku odesíláme prostřednictvím České pošty ve fólii jako „běžné psaní“, jehož pohyb není možné sledovat a případné nedodání nelze ani u dopravce reklamovat. Proto nemůžeme bezvýhradně ručit za dodání magazínu.

Předplatné magazínu DAKARMANIA lze opět nadělit také jako vánoční dárek. Pro tento případ jsme i letos připravili dárkové poukazy ke stažení. Odkaz na poukaz najdete přímo na podstránce zvoleného balíčku v našem e-shopu.

Kromě toho jsou v e-shopu k dispozici také starší čísla za zvýhodněnou cenu.

Mohlo by vás zajímat

Dmitrij Sotnikov, Silk Way Rally 2022

Kamaz: Až se vrátíme, musíme vyhrávat

Tovární tým Kamazu nemohl startovat na Rally Dakar 2023 kvůli sankcím uvaleným na automobilku Evropskou unií. Vedení týmu přesto opakovaně zdůvodňuje svou absenci v Saúdské Arábii odlišně.

Více...
Vimos No. 50: Tatra 815 4×4, 1992

Novinka od Vimosu: Tatra Karla Lopraise z roku 1992

Vydavatelství Vimos představilo další novinku ze své produkce. Jedná se o Tatru 815 4×4, s níž Karel Loprais sbíral úspěchy v roce 1992.

Více...
Carlos Sainz, Dakar 2023

Sainzova havárie na Dakaru se neobešla bez následků. Španěl si poranil páteř

Edouard Boulanger není jediným členem posádek továrního týmu Audi, jehož čeká delší rekonvalescence po zranění, které utrpěl v průběhu Rally Dakar 2023.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu