Nezastavujeme, máme zpoždění… ale jedeme dál!

In Magazín On
- Updated

Po velmi turbulentním říjnu pro nás bude listopad značně hektický a perný. Ale jsme připraveni a nabití energií. Magazín DAKARMANIA totiž dostává druhou šanci a jeho fanoušci se mohou těšit na další čísla.

DAKARMANIA #4 & sezona 2022
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

„V polovině října se zdálo, že konec magazínu je neodvratný. Pak ale došlo k nečekanému obratu, nám se dostalo velkorysé pomoci, a tak můžeme pokračovat dál,“ těší šéfredaktora projektu DAKARMANIA Zdeňka Zelenku.

„V tuto chvíli napevno počítáme s následujícími třemi čísly, ale pochopitelně hledíme i za ně. Proto následujícího roku využijeme také k tomu, abychom celý projekt optimalizovali, stabilizovali a zajistili mu smysluplnou budoucnost. Podpora, které se nám dostalo nejen od nových partnerů, ale také od fanoušků a čtenářů, nás opravdu mocně nakopla.“

„Jediné, co se nám nepodaří, je vydat DAKARMANII #4 úplně podle plánu. Chybí nám ony dva týdny, kdy jsme si mysleli, že už to dál nepůjde, a proto jsme na magazínu nepracovali. Protože však nechceme nic ošidit, posunuli jsme uzávěrku a dojednali nový termín v tiskárně. Čtvrté číslo tak nevyjde na počátku prosince, ale až těsně před Vánoci. Za to se všem předplatitelům velmi omlouvám,“ dodává Zelenka.

DAKARMANIA #4 vyjde 20. prosince a již nyní si ji můžete objednat na eshop.dakarmania.cz.

Prostřednictvím e-shopu lze objednat také předplatné na rok 2022. Na výběr jsou dvě možnosti.

Magazíny objednané v rámci balíčku BEZPEČNĚ odesíláme v kartonové obálce, jejíž pohyb je možné sledovat v systémech dopravců. V případě, že by magazín předplatiteli chybou dopravce nedorazil, odešleme náhradní výtisk. Pevná obálka chrání magazín před poškozením během přepravy.

V případě varianty EKONOMICKY ušetří předplatitelé za poštovné. Magazíny objednané v rámci tohoto balíčku odesíláme prostřednictvím České pošty ve fólii jako „běžné psaní“, jehož pohyb není možné sledovat a případné nedodání nelze ani u dopravce reklamovat. Proto nemůžeme bezvýhradně ručit za dodání magazínu.

Předplatné magazínu DAKARMANIA lze opět nadělit také jako vánoční dárek. Pro tento případ jsme i letos připravili dárkové poukazy ke stažení. Odkaz na poukaz najdete přímo na podstránce zvoleného balíčku v našem e-shopu.

Kromě toho jsou v e-shopu k dispozici také starší čísla za zvýhodněnou cenu.

You may also read!

Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais: Zdá se, že Dakar 2023 bude masakr

Rally Dakar se v roce 2023 pojede už počtvrté v řadě výhradně v Saúdské Arábii. Přesto pořadatelé slibují několik pozoruhodných novinek.

Více...
DAKARMANIA #5

DAKARMANIA #5 právě vychází

Dakar 2022 je minulostí stejně jako třiačtyřicet předchozích ročníků. Všechny však zůstávají ohromnou studnicí informací a příběhů.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais v cíli Dakaru 2022: Děkujeme všem

Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml. a Petr Pokora s Pragou v Loprais Teamu dokončili Dakar 2022 na 21. místě v kategorii kamionů.

Více...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu