Z první ruky: Litomyšl připravuje velkou dakarskou show!

Rubrika: Rally Dakar, Show Litomyšl  
/ Aktualizováno:

Dakarské setkání na Autodromu v Sosnové představovalo po několik let pro fanoušky zajímavou příležitost, jak se na jediném místě potkat s celou plejádou současných i dřívějších účastníků Rally Dakar a zblízka si prohlédnout jedinečnou závodní techniku. Je škoda, že se letos akce neuskuteční, přesto důvod ke smutku není! Své brány Dakaru otevírá město Litomyšl.

Magazín DAKARMANIA
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

Vedení města Litomyšl ve spolupráci se společností Orion a týmem Moto Racing Group připravují na sobotu 21. března velkou dakarskou show, na které už nyní přislíbili účast závodníci napříč všemi kategoriemi i některé z dakarských legend.

Těšit se můžete na dakarský bivak jednotlivých týmů, jejich soutěžní techniku (i v akci!), dakarskou show na hlavním pódiu, autogramiádu, dakarský merchandise, kvalitní (a dostatečné) občerstvení i zázemí krásného historického města.

Podrobnější informace o akci zveřejní organizátoři v následujících dnech, maximálně týdnech.

Novinka

Mohlo by vás zajímat

Martin Macík, Sedlčany 2019

Macík vyzkoušel automat a řeší, jak zabavit pravačku

Martin Macík odstartoval ostrý trénink na Dakar 2021. Tento týden se mohl konečně projet ve svém kamionu Iveco s novou automatickou převodovkou.

Více...
Jan Brabec, Dakar 2020

Jan Brabec na Dakaru 2021: Vlastní cestou do dvacítky

Motocyklista Jan Brabec prožil turbulentní rok. Loni v květnu utrpěl několik nepříjemných zranění, z nichž se dlouho zotavoval. Přesto prokázal vůli bojovníka a svůj třetí Dakar dokončil.

Více...
Martin Kolomý, test Abu Dhabi 2019

Rehabilitující Kolomý: Chci se vrátit, ale rozhodne doktor

Šest měsíců po zranění páteře, které utrpěl před Dakarem 2020, se Martin Kolomý dostává zpět do formy. Za volant závodního auta ale zatím nespěchá.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu