Z první ruky: Litomyšl připravuje velkou dakarskou show!

Rubrika: Rally Dakar, Show Litomyšl  
/ Aktualizováno:

Dakarské setkání na Autodromu v Sosnové představovalo po několik let pro fanoušky zajímavou příležitost, jak se na jediném místě potkat s celou plejádou současných i dřívějších účastníků Rally Dakar a zblízka si prohlédnout jedinečnou závodní techniku. Je škoda, že se letos akce neuskuteční, přesto důvod ke smutku není! Své brány Dakaru otevírá město Litomyšl.

E-shop DAKARMANIA
KLIKNUTÍM na obrázek přejděte DO E-SHOPU

Vedení města Litomyšl ve spolupráci se společností Orion a týmem Moto Racing Group připravují na sobotu 21. března velkou dakarskou show, na které už nyní přislíbili účast závodníci napříč všemi kategoriemi i některé z dakarských legend.

Těšit se můžete na dakarský bivak jednotlivých týmů, jejich soutěžní techniku (i v akci!), dakarskou show na hlavním pódiu, autogramiádu, dakarský merchandise, kvalitní (a dostatečné) občerstvení i zázemí krásného historického města.

Podrobnější informace o akci zveřejní organizátoři v následujících dnech, maximálně týdnech.

eShop DAKARMANIA

Mohlo by vás zajímat

Rally Dakar 2020

Rallyshow Vacov se představuje a hned čelí dunám

Poslední únorový den by si měli do svých kalendářů zaznamenat všichni příznivci Rally Dakar! Obzvlášť, pokud jsou z jižních, západních nebo středních Čech.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2019

Královna se vrátí na Dakar. Pilotem známý český závodník

Aleš Loprais potvrdil, že jeho tým nasadí na Dakaru 2021 dva kamiony. Instaforex Loprais Team by měly reprezentovat vozy dvou různých značek.

Více...
Ajrat Mardějev, Silk Way Rally 2019

Covid-19 může změnit program Silk Way Rally 2020

Organizační výbor Silk Way Rally sleduje situaci související se šířením koronaviru Covid-19 a je připraven upravit závěrečnou část jubilejního ročníku.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu