Vyprodaná talk show Dakar – Rychle a zběsile III

In Tiskové zprávy On
- Updated

Tomáš Ouředníček a David Křípal se po dramatickém, ale úspěšném absolvování nejnebezpečnějšího Dakaru setkali se svými fanoušky. Dakarská beseda o největším závodě světa, který se premiérově konal v Saúdské Arábii, byla zcela vyprodaná.

Talk show DAKAR Rychle a zběsile III
Talk show DAKAR Rychle a zběsile III sledovalo ve Velkém Meziříčí zcela vyprodané kino. © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Posádka týmu Ultimate Dakar Racing vyprávěla neuvěřitelné příběhy, které se speciálem Ford Ranger zažívala v každé ze 12 dakarských etap. Celé povídání doprovázela akční videa přímo z rally nebo autentické týmové záběry zachycující ty nejnáročnější momenty včetně nárazu holandského kamionu, který zcela zdemoloval přední část speciálu české posádky. Atmosféra Dakaru tak pohltila i ty, kteří dříve rychlou jízdu sledovali jen okrajově. Odvahu a nasazení Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala během Rally Dakar 2020 odměnili diváci dlouhým potleskem. Povídání zakončil půlhodinový akční video sestřih letošního Dakaru. Fanoušci také využili možnost popovídat si s týmem, nechat si podepsat nový plakát a vyfotit se u dakarského speciálu Ford Ranger.

Tomáš s Davidem pojali tuto akci jako další poděkování všem významným partnerům, týmu, rodinám i fanouškům za jejich podporu během nečekaně náročné Rally Dakar 2020. Ani tři hodiny jim ale nestačily na to, aby popsali všechny dramatické zážitky.

David Křípal, Tomáš Ouředníček & DAKARMANIA
David Křípal a Tomáš Ouředníček už své výtisky magazínu DAKARMANIA #1 mají. A Vy? © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Pro fanoušky, na které kvůli velkému zájmu nezbylo místo, plánuje tým Ultimate Dakar Racing další akce po celé České republice.

Tisková zpráva týmu Ultimate Dakar Racing [editováno]

You may also read!

Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais: Zdá se, že Dakar 2023 bude masakr

Rally Dakar se v roce 2023 pojede už počtvrté v řadě výhradně v Saúdské Arábii. Přesto pořadatelé slibují několik pozoruhodných novinek.

Více...
DAKARMANIA #5

DAKARMANIA #5 právě vychází

Dakar 2022 je minulostí stejně jako třiačtyřicet předchozích ročníků. Všechny však zůstávají ohromnou studnicí informací a příběhů.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2022

Aleš Loprais v cíli Dakaru 2022: Děkujeme všem

Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml. a Petr Pokora s Pragou v Loprais Teamu dokončili Dakar 2022 na 21. místě v kategorii kamionů.

Více...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu