Vyprodaná talk show Dakar – Rychle a zběsile III

Rubrika: Tiskové zprávy  
/ Aktualizováno:

Tomáš Ouředníček a David Křípal se po dramatickém, ale úspěšném absolvování nejnebezpečnějšího Dakaru setkali se svými fanoušky. Dakarská beseda o největším závodě světa, který se premiérově konal v Saúdské Arábii, byla zcela vyprodaná.

Talk show DAKAR Rychle a zběsile III
Talk show DAKAR Rychle a zběsile III sledovalo ve Velkém Meziříčí zcela vyprodané kino. © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Posádka týmu Ultimate Dakar Racing vyprávěla neuvěřitelné příběhy, které se speciálem Ford Ranger zažívala v každé ze 12 dakarských etap. Celé povídání doprovázela akční videa přímo z rally nebo autentické týmové záběry zachycující ty nejnáročnější momenty včetně nárazu holandského kamionu, který zcela zdemoloval přední část speciálu české posádky. Atmosféra Dakaru tak pohltila i ty, kteří dříve rychlou jízdu sledovali jen okrajově. Odvahu a nasazení Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala během Rally Dakar 2020 odměnili diváci dlouhým potleskem. Povídání zakončil půlhodinový akční video sestřih letošního Dakaru. Fanoušci také využili možnost popovídat si s týmem, nechat si podepsat nový plakát a vyfotit se u dakarského speciálu Ford Ranger.

Tomáš s Davidem pojali tuto akci jako další poděkování všem významným partnerům, týmu, rodinám i fanouškům za jejich podporu během nečekaně náročné Rally Dakar 2020. Ani tři hodiny jim ale nestačily na to, aby popsali všechny dramatické zážitky.

David Křípal, Tomáš Ouředníček & DAKARMANIA
David Křípal a Tomáš Ouředníček už své výtisky magazínu DAKARMANIA #1 mají. A Vy? © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Pro fanoušky, na které kvůli velkému zájmu nezbylo místo, plánuje tým Ultimate Dakar Racing další akce po celé České republice.

Tisková zpráva týmu Ultimate Dakar Racing [editováno]

eShop DAKARMANIA

Mohlo by vás zajímat

Sergej Vjazovič, Dakar 2020

MAZ o spolupráci s Buggyrou: mozky jsou naše, ruce české

MAZ-Sportauto v těchto dnech dokončuje stavbu druhého kapotového kamionu. Ve spolupráci s Buggyrou pro něj Bělorusové připravili výkonnější motor.

Více...
Toyota Yaris WRC, Mexico 2020

Al-Attiyaha láká Safari Rally. Jedná s Toyotou

Nasser Al-Attiyah se chce vrátit do mistrovství světa v automobilových soutěžích, aby se mohl zúčastnit africké Safari Rally.

Více...
Ricky Brabec, Sonora Rally 2020

Sonora Rally: Ricky Brabec udolal Skylera Howese

Zatímco většina světového motoristického sportu upadla do nucené hibernace, v Mexiku se uskutečnil šestý ročník Sonora Rally.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu