Vyprodaná talk show Dakar – Rychle a zběsile III

Rubrika: Tiskové zprávy  
/ Aktualizováno:

Tomáš Ouředníček a David Křípal se po dramatickém, ale úspěšném absolvování nejnebezpečnějšího Dakaru setkali se svými fanoušky. Dakarská beseda o největším závodě světa, který se premiérově konal v Saúdské Arábii, byla zcela vyprodaná.

Talk show DAKAR Rychle a zběsile III
Talk show DAKAR Rychle a zběsile III sledovalo ve Velkém Meziříčí zcela vyprodané kino. © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Posádka týmu Ultimate Dakar Racing vyprávěla neuvěřitelné příběhy, které se speciálem Ford Ranger zažívala v každé ze 12 dakarských etap. Celé povídání doprovázela akční videa přímo z rally nebo autentické týmové záběry zachycující ty nejnáročnější momenty včetně nárazu holandského kamionu, který zcela zdemoloval přední část speciálu české posádky. Atmosféra Dakaru tak pohltila i ty, kteří dříve rychlou jízdu sledovali jen okrajově. Odvahu a nasazení Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala během Rally Dakar 2020 odměnili diváci dlouhým potleskem. Povídání zakončil půlhodinový akční video sestřih letošního Dakaru. Fanoušci také využili možnost popovídat si s týmem, nechat si podepsat nový plakát a vyfotit se u dakarského speciálu Ford Ranger.

Tomáš s Davidem pojali tuto akci jako další poděkování všem významným partnerům, týmu, rodinám i fanouškům za jejich podporu během nečekaně náročné Rally Dakar 2020. Ani tři hodiny jim ale nestačily na to, aby popsali všechny dramatické zážitky.

David Křípal, Tomáš Ouředníček & DAKARMANIA
David Křípal a Tomáš Ouředníček už své výtisky magazínu DAKARMANIA #1 mají. A Vy? © Martin Blažek/www.foto-moto.eu

Pro fanoušky, na které kvůli velkému zájmu nezbylo místo, plánuje tým Ultimate Dakar Racing další akce po celé České republice.

Tisková zpráva týmu Ultimate Dakar Racing [editováno]

Novinka

Mohlo by vás zajímat

Martin Macík, Sedlčany 2019

Macík vyzkoušel automat a řeší, jak zabavit pravačku

Martin Macík odstartoval ostrý trénink na Dakar 2021. Tento týden se mohl konečně projet ve svém kamionu Iveco s novou automatickou převodovkou.

Více...
Jan Brabec, Dakar 2020

Jan Brabec na Dakaru 2021: Vlastní cestou do dvacítky

Motocyklista Jan Brabec prožil turbulentní rok. Loni v květnu utrpěl několik nepříjemných zranění, z nichž se dlouho zotavoval. Přesto prokázal vůli bojovníka a svůj třetí Dakar dokončil.

Více...
Martin Kolomý, test Abu Dhabi 2019

Rehabilitující Kolomý: Chci se vrátit, ale rozhodne doktor

Šest měsíců po zranění páteře, které utrpěl před Dakarem 2020, se Martin Kolomý dostává zpět do formy. Za volant závodního auta ale zatím nespěchá.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu