Odložena Abu Dhabi Desert Challenge i arabské baji

Rubrika: Abu Dhabi Desert Challenge, Auto, FIA SP CCR, FIM MS CCR, Moto/Quad  
/ Aktualizováno:

Druhý podnik Světového poháru FIA a úvodní soutěž Mistrovství světa FIM v cross-country rally se v původně plánovaném termínu neuskuteční. Jubilejní třicátý ročník Abu Dhabi Desert Challenge, který měl odstartovat příští sobotu, byl odložen na neurčito.

[AKTUALIZOVÁNO, neděli 15. 3. 2020 v 18:33]

Organizátoři tak reagují na současnou pandemii koronaviru Covid-19. Pokud to vývoj situace v následujících týdnech a měsících umožní, budou pořadatelé jednat s Mezinárodní automobilovou federací (FIA) a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM) o náhradním termínu.

O odložení svého podniku ve čtvrtek informovali také pořadatelé jordánské baji. Třetí podnik SP FIA v cross-country bajách se měl podle původních plánů uskutečnit ve dnech 16. až 18. dubna.

V neděli 15. března byla oficiálně odložena také dubajská baja, která měla jordánskému podniku v kalendáři SP FIA v bajách předcházet a původně byla naplánována na 2. až 4. dubna.

Novinka

Mohlo by vás zajímat

Ross Branch, Rally Kazakhstan 2021

Rally Kazakhstan: Zlatá vzpruha pro Yamahu

Po nevydařeném Dakaru si tovární tým Yamahy v Kazachstánu výrazněl napravil reputaci. Ross Branch poprvé vyhrál podnik mistrovství světa.

Více...
Yazeed Al-Rajhi, Rally Kazakhstan 2021

Rally Kazakhstan: Debakl favoritů

Přestože Mathieu Serradori startoval do závěrečné etapy Rally Kazakhstan s komfortním náskokem, vítězství mu proklouzlo mezi prsty.

Více...
Martin Michek, Dakar 2021

Orion – MRG udržel Michka, nasazuje nováčka a zvažuje malle moto

Tým MRG si v těchto dnech řekl o pozornost oznámením příchodu Olgy Lounové. Ovšem mnoho důležitého se děje také kolem motorek.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu