Odložena Abu Dhabi Desert Challenge i arabské baji

Rubrika: Abu Dhabi Desert Challenge, Auto, FIA SP CCR, FIM MS CCR, Moto/Quad  
/ Aktualizováno:

Druhý podnik Světového poháru FIA a úvodní soutěž Mistrovství světa FIM v cross-country rally se v původně plánovaném termínu neuskuteční. Jubilejní třicátý ročník Abu Dhabi Desert Challenge, který měl odstartovat příští sobotu, byl odložen na neurčito.

[AKTUALIZOVÁNO, neděli 15. 3. 2020 v 18:33]

Organizátoři tak reagují na současnou pandemii koronaviru Covid-19. Pokud to vývoj situace v následujících týdnech a měsících umožní, budou pořadatelé jednat s Mezinárodní automobilovou federací (FIA) a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM) o náhradním termínu.

O odložení svého podniku ve čtvrtek informovali také pořadatelé jordánské baji. Třetí podnik SP FIA v cross-country bajách se měl podle původních plánů uskutečnit ve dnech 16. až 18. dubna.

V neděli 15. března byla oficiálně odložena také dubajská baja, která měla jordánskému podniku v kalendáři SP FIA v bajách předcházet a původně byla naplánována na 2. až 4. dubna.

Mohlo by vás zajímat

Aleš Loprais, Dakar 2024

Dakar 2024: Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml., Jiří Stross a Instaforex Loprais Praga Team slaví stříbro

Dlouhé čekání je u konce. Aleš Loprais se na Rally Dakar vrací na stupně vítězů v konečném hodnocení

Více...
Vimos No. 55, Iveco "Čenda", Dakar 2023 & 2024

JIŽ SKLADEM : Iveco Macíkovy posádky z Dakaru 2023 a 2024

Vimos uvádí na trh další zajímavou novinku, jež bude nepochybně naprostou nutností pro všechny dakarské fanoušky, kteří zároveň propadli kouzlu papírového modelářství.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2024

Dakar 2024: Aleš Loprais urval etapové vítězství i na prázdném kole!

Předposlední etapa Dakaru 2024 stála za to! V několika kategoriích se dnes měnilo pořadí na medailových příčkách a divoký průběh měla i mezi kamiony.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu