Odložena Abu Dhabi Desert Challenge i arabské baji

Rubrika: Abu Dhabi Desert Challenge, Auto, FIA SP rally, FIM MS rally, Moto/Quad  
/ Aktualizováno:

Druhý podnik Světového poháru FIA a úvodní soutěž Mistrovství světa FIM v cross-country rally se v původně plánovaném termínu neuskuteční. Jubilejní třicátý ročník Abu Dhabi Desert Challenge, který měl odstartovat příští sobotu, byl odložen na neurčito.

[AKTUALIZOVÁNO, neděli 15. 3. 2020 v 18:33]

Organizátoři tak reagují na současnou pandemii koronaviru Covid-19. Pokud to vývoj situace v následujících týdnech a měsících umožní, budou pořadatelé jednat s Mezinárodní automobilovou federací (FIA) a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM) o náhradním termínu.

O odložení svého podniku ve čtvrtek informovali také pořadatelé jordánské baji. Třetí podnik SP FIA v cross-country bajách se měl podle původních plánů uskutečnit ve dnech 16. až 18. dubna.

V neděli 15. března byla oficiálně odložena také dubajská baja, která měla jordánskému podniku v kalendáři SP FIA v bajách předcházet a původně byla naplánována na 2. až 4. dubna.

Novinka

Mohlo by vás zajímat

Tomáš Tomeček, Africa Race 2020

Potvrzeno: Tomečka čeká perný víkend… a Dakar 2021!

Tomáš Tomeček se v lednu po jedenácti letech vrátí na Rally Dakar. A dokonce se stejným vozem.

Více...
Aleš Loprais, Dakar 2020

Dakar 2021: Česká ekipa třetí nejpočetnější [seznam přihlášených]

Na seznamu posádek přihlášených na Dakar 2021 figuruje celkem 35 českých jmen. Další dvojice je přihlášena do premiérového ročníku Dakar Classic.

Více...
Tomáš Tomeček, Africa Race 2020

Dakar 2021: Na seznamu přihlášených i Tomáš Tomeček

Tomáš Tomeček s Tatrou figuruje na seznamu přihlášených posádek, který dnes pořadatelé zveřejnili po oficiální prezentaci Dakaru 2021.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu