Odložena Abu Dhabi Desert Challenge i arabské baji

Rubrika: Abu Dhabi Desert Challenge, Auto, FIA SP rally, FIM MS rally, Moto  
/ Aktualizováno:

Druhý podnik Světového poháru FIA a úvodní soutěž Mistrovství světa FIM v cross-country rally se v původně plánovaném termínu neuskuteční. Jubilejní třicátý ročník Abu Dhabi Desert Challenge, který měl odstartovat příští sobotu, byl odložen na neurčito.

[AKTUALIZOVÁNO, neděli 15. 3. 2020 v 18:33]

Organizátoři tak reagují na současnou pandemii koronaviru Covid-19. Pokud to vývoj situace v následujících týdnech a měsících umožní, budou pořadatelé jednat s Mezinárodní automobilovou federací (FIA) a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM) o náhradním termínu.

O odložení svého podniku ve čtvrtek informovali také pořadatelé jordánské baji. Třetí podnik SP FIA v cross-country bajách se měl podle původních plánů uskutečnit ve dnech 16. až 18. dubna.

V neděli 15. března byla oficiálně odložena také dubajská baja, která měla jordánskému podniku v kalendáři SP FIA v bajách předcházet a původně byla naplánována na 2. až 4. dubna.

eShop DAKARMANIA

Mohlo by vás zajímat

Sergej Vjazovič, Dakar 2020

MAZ o spolupráci s Buggyrou: mozky jsou naše, ruce české

MAZ-Sportauto v těchto dnech dokončuje stavbu druhého kapotového kamionu. Ve spolupráci s Buggyrou pro něj Bělorusové připravili výkonnější motor.

Více...
Toyota Yaris WRC, Mexico 2020

Al-Attiyaha láká Safari Rally. Jedná s Toyotou

Nasser Al-Attiyah se chce vrátit do mistrovství světa v automobilových soutěžích, aby se mohl zúčastnit africké Safari Rally.

Více...
Ricky Brabec, Sonora Rally 2020

Sonora Rally: Ricky Brabec udolal Skylera Howese

Zatímco většina světového motoristického sportu upadla do nucené hibernace, v Mexiku se uskutečnil šestý ročník Sonora Rally.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu