Brabec uvězněn v tělocvičně

Rubrika: Tiskové zprávy  
Jan Brabec, testování Tunisko 2019

Na rozdíl od loňského ročníku bude v sestavě týmu Big Shock Racing na letošní polské baje chybět motocyklista Jan Brabec. Momentálně totiž dostává zabrat na specializované pražské klinice, kde v přísném režimu nabírá formu po zranění z tuniských testů. Vede si statečně a plánuje, že do čtrnácti dní naskočí na dakarskou motorku.

Jan Brabec kvůli zranění, které si „pořídil“ při tréninku v Tunisu, ještě polskou rally vynechá. Aby byl co nejdříve fit, svěřil se momentálně do šikovných rukou fyzioterapeutů na pražské klinice, kde se rychle dostává do formy. Ale tvrdá dřina je stále nezbytnou součástí léčby. Brabčák tráví v tělocvičně minimálně čtyři hodiny každý den. Posilovací cviky střídají rotoped a fyzioterapii.

„Jsem v Praze druhý týden a intenzivně makáme. Záda se spravila, prsty už jsou dobré, vrátila se mi do nich síla. Teď děláme na koleni a snažíme se odstranit bolesti v noze. Mám speciální dietu pro obnovení tkání, která by měla také pomoci. Za čtrnáct dní už chci zkusit dakarskou motorku. Občas to bolí, ale fňukat nebudu. Fanoušci mě dost hecují a podporují, takže se nemůžu ulejvat. Mám tady z toho radost. Jde to dobrým směrem. Díky všem,“ vzkazuje Jan Brabec.

Tisková zpráva týmu Big Shock Racing [editováno]

Právní služby od A po Ž

Mohlo by vás zajímat

Gerard de Rooy, Dakar 2019

Dakar 2020 bez Gerarda de Rooye

Dvojnásobný vítěz Rally Dakar a jeden z hlavních favoritů kategorie kamionů Gerard de Rooy se na start prvního saúdskoarabského ročníku nepostaví.

Více...
Rallye El Chott 2019

El Chott: Vítězství pro Michka, pro všechny dobrá příprava

Už při své třetí rally se Martin Michek dočkal prvního vítězství. Jezdec týmu Orion – MRG ovládl celkové hodnocení Sahara Rallye de Tunisie - El Chott 2019.

Více...
Recce Africa Eco Race 2020

Africa Race 2020: Třešničkou na dortu Tidžikdža

Dvanáctý ročník Africa Eco Race zpestří řada novinek. K nejatraktivnějším inovacím mají patřit etapy v okolí mauretánské Tidžikdži.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu