Brabec uvězněn v tělocvičně

Rubrika: Tiskové zprávy  

Na rozdíl od loňského ročníku bude v sestavě týmu Big Shock Racing na letošní polské baje chybět motocyklista Jan Brabec. Momentálně totiž dostává zabrat na specializované pražské klinice, kde v přísném režimu nabírá formu po zranění z tuniských testů. Vede si statečně a plánuje, že do čtrnácti dní naskočí na dakarskou motorku.

Jan Brabec kvůli zranění, které si „pořídil“ při tréninku v Tunisu, ještě polskou rally vynechá. Aby byl co nejdříve fit, svěřil se momentálně do šikovných rukou fyzioterapeutů na pražské klinice, kde se rychle dostává do formy. Ale tvrdá dřina je stále nezbytnou součástí léčby. Brabčák tráví v tělocvičně minimálně čtyři hodiny každý den. Posilovací cviky střídají rotoped a fyzioterapii.

„Jsem v Praze druhý týden a intenzivně makáme. Záda se spravila, prsty už jsou dobré, vrátila se mi do nich síla. Teď děláme na koleni a snažíme se odstranit bolesti v noze. Mám speciální dietu pro obnovení tkání, která by měla také pomoci. Za čtrnáct dní už chci zkusit dakarskou motorku. Občas to bolí, ale fňukat nebudu. Fanoušci mě dost hecují a podporují, takže se nemůžu ulejvat. Mám tady z toho radost. Jde to dobrým směrem. Díky všem,“ vzkazuje Jan Brabec.

Tisková zpráva týmu Big Shock Racing [editováno]

eShop DAKARMANIA

Mohlo by vás zajímat

Nasser Al-Attiyah, Dakar 2020

Al-Attiyah: Technické předpisy nejsou fér

Nasser Al-Attiyah je přesvědčen, že technické předpisy nebyly při Dakaru 2020 nastaveny správně, a očekává, že v dojde reglementu ke změnám.

Více...
Fernando Alonso, Dakar 2020

Alonso: Jestli se vrátím, tak jedině pro vítězství

Při své první účasti na Rally Dakar vybojoval Fernando Alonso v kategorii automobilů třinácté místo a stal se nejlepším nováčkem. Španěl nevylučuje návrat.

Více...
Zdeněk Tůma, Dakar 2020

Tůma v euforii. Potřetí Casale

Ignacio Casale se po koketování s buginami SSV vrátil zpátky na čtyřkolku a vyplatilo se. V cíli Dakaru 2020 slavil třetí vítězství v této kategorii.

Více...

Napište komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Mobile Sliding Menu